• I. 1989

  Rozpoczęcie działalności
 • II. 1994

  Pierwsza Autoryzacja Microsoftu
 • III. 2002

  Nagroda Miesięcznika ENTER - Najlepsza Cena
 • IV. 2006

  Uzyskanie Certyfikatu ISO 9001:2008
 • V. 2017

  Uzyskanie Certyfikatu Poufności

30 lat doświadczenia...

Przedsiębiorstwo "Cieślikowski i Spółka" powstało jako firma rodzinna w styczniu 1989 roku. Od początku działalności zajmujemy się produkcją i sprzedażą komputerów osobistych. W odpowiedzi na potrzeby rynku rozszerzyliśmy tę działalność o usługi sieciowe i stałą opiekę serwisową. Naszymi Klientami są odbiorcy detaliczni, małe i duże firmy, urzędy administracji państwowej, szkoły oraz uczelnie. Świadczą o tym licznie zgromadzone przez nas referencje.

Dzięki szkoleniom pracowników, poświadczonym licznymi certyfikatami, zapewniamy wysoki poziom ich kompetencji. Nasza stabilna sytuacja ekonomiczna daje naszym Klientom gwarancję realizacji uprawnień gwarancyjnych i zapewnia realizację serwisu pogwarancyjnego.

Warto podkreślić, że w naszej branży niewiele polskich firm może pochwalić się tak długą ciągłością swojej działalności.

Rozbudowany dział logistyki i transportu są gwarancją szybkiej dostawy bezpośrednio do Klienta. Dla uprawnionych Klientów dostępny jest też serwis całodobowy. Naszą misją jest rozpoznanie i zaspokojenie indywidualnych potrzeb naszych Klientów, zapewniając przy tym miłą, rodzinną atmosferę obsługi, jej wysoką jakość i atrakcyjne ceny.